نوسازی ۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده پایتخت توسط تعاونی‌ها

نوسازی ۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده پایتخت توسط تعاونی‌ها


به گزارش ایرنا، «سید صولت مرتضوی» در مراسم امضای تفاهم‌نامه مشترک بین وزارت کار و شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جمهوری اسلامی بر سه بخش دولتی، خصوصی و تعاون پایه‌ریزی شده و طبق هدف‌گذاری، ۲۵ درصد از اقتصاد کشور باید مشمول بخش تعاون شود از این رو هدف از امضای این تفاهم‌نامه توسعه بخش تعاون است.
اگهی سایت پیاز 50
وی ادامه داد: این تفاهم‌نامه برای تشکیل تعاونی‌های مسکن در محلات کم‌برخوردار و بافت‌های فرسوده و ناکارآمد کلان‌شهر تهران است.
اگهی رایگان سایت پیاز50
مرتضوی با بیان اینکه حدود ۳۵۵ محله مشمول این طرح می‌شوند گفت: ۳۵۴ شرکت تعاونی تشکیل خواهد شد که منابع آن هم منابع تلفیقی است.
اگهی کار سایت پیاز50
وی عنوان کرد: تسهیلات لازم برای این تفاهم‌نامه از طریق منابع نهضت ملی مسکن و از سوی بانک توسعه تعاون و سایرین تامین خواهد شد ضمن اینکه در گام اولیه حدود ۵ هزار واحد است که در گام‌های بعد توسعه خواهد یافت.
اگهی خودرو سایت پیاز50
مرتضوی با تاکید بر اینکه یکی از موتورهای محرک اقتصاد کشور صنعت ساختمان است که هم به توسعه اقتصاد کشور و هم توسعه تعاون کمک می‌کند گفت: هزینه‌های تمام شده و تخفیفات داده شده محاسبه خواهد شد و معادل قیمت تمام شده منهای ۴۵۰ میلیون تومان تسهیلات دولت باید به صورت گام‌به‌گام آورده‌ مردم باشد.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-23

لینک متن اصلی
منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی
۶ ماه پیش
ایکن اپ اگهی پیاز50 مایکت ایکن اپ اگهی پیاز50 بازار ایکن اپ اگهی پیاز50 گوگل پلی
پیاز۵۰