نشست توجیهی مصاحبه استخدامی آموزگاری در بوشهر برگزار شد

نشست توجیهی مصاحبه استخدامی آموزگاری در بوشهر برگزار شد


به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین مهران‌پور عصر یکشنبه در نشست توجیهی مصاحبه استخدامی آموزگاری اظهار داشت: فرایند ارزیابی و مصاحبه استخدامی ویژه معلمان پذیرفته شده در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید، تغییر یافته و از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. وی افزود: در شیوه جدید، مرحله مصاحبه مانند سال‌های پیش انجام نمی‌شود و این تغییرات به دلیل اهمیت و تأثیر گزینش و استخدام معلمان بر کیفیت نظام آموزشی کشور انجام شده است و فرایندهای ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی با شایسته‌گزینی و عدالت محوری در جذب معلم، انجام می‌شود.

کاریابی انلاین

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر تاکید کرد: عدالت محوری، ضریب تأثیر، شفافیت، ارزیابان و حداقل امتیاز، پنج محور اصلی تغییرات مرحله مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید هستند. زندوی ناظر و عضو کارگروه ستاد جذب و ساماندهی نیروی انسانی وزارت توضیحات لازم در زمینه نحوه کار با سامانه تخصصی طراحی شده و همچنین انجام فرایند ارزیابی به عنوان تسهیل‌گر را شرح داد.

ازمون استخدامی

نشست توجیهی معاونت آموزش ابتدایی اداره کل و تسهیل‌گران آزمون استخدامی معلمان دوره ابتدایی با حضور ناظر و عضو کارگروه ستاد جذب و ساماندهی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

تاریخ انتشار این پست : 2023-07-17

لینک متن اصلی
منبع:خبرگزاری مهر
۵ ماه پیش
پیاز۵۰