ساخت حدود سه هزار مسکن برای مردم

ساخت حدود سه هزار مسکن برای مردم


به گزارش خبرگزاری برنا؛ پرویز فتاح در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه طرح‌های کشاورزی و مدرن در ارزوئیه داریم، اظهار داشت: یک گلخانه به وسعت ۲۰هکتار در ارزوئیه راه‌اندازی شده و این بزرگترین گلخانه کشور است که ۷۵درصد آن به‌صورت هیدروپونیک و ۲۵درصد آن به‌صورت کشت در خاک است و حدود ۶۰۰ نفر از افراد بومی در این گلخانه مشغول به کار هستند.
اگهی سایت پیاز 50
وی تصریح کرد: به‌دنبال آن هستیم این طرح گلخانه را توسعه دهیم و حتما توسعه می‌یابد و با سازمان جهاد کشاورزی و استاندار صحبت می‌کنیم ‌نوع کشت را تغییر دهیم. فتاح بیان داشت: ما موظف هستیم در کشاورزی به امنیت غذایی توجه کنیم و محصولاتی که تولید می‌شود در همین راستا است. رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در سفر به ارزوئیه یک دستگاه آمبولانس به منطقه اهدا و دو هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان این منطقه توزیع خواهد شد و همچنین اهدای لوازم و تجهیزات بهداشتی، احداث چند زمین چمن مصنوعی و ۲۰ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه در نظر گرفته شده است.
اگهی رایگان سایت پیاز50
وی افزود: کارخانه زمزم کرمان ورشکسته شده بود که با کمک بنیاد مستضعفان احیا شد و ۲۰۰ نفر در این کارخانه مشغول به کار هستند و به‌دلیل اینکه مشکل آب ندارد این کارخانه قابل توسعه است.
اگهی کار سایت پیاز50
وی تصریح کرد: بنیاد مستضعفان چند قطعه زمین در کرمان دارد که پیشنهاد و اعلام می‌کنم اگر برای مسکن ملی کارآیی دارد ما آنها را برای ساخت مسکن ملی به دولت واگذار می‌کنیم.
اگهی خودرو سایت پیاز50
رئیس بنیاد مستضعفان کشور خاطرنشان کرد: حدود سه‌هزار واحد مسکن محرومان برای کمیته امداد، بهزیستی و افراد غیر تحت پوشش برنامه‌ریزی کرده‌ایم که بسازیم که بخشی از این خانه‌ها ساخته شده و بخش دیگری در حال ساخت است.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-17

لینک متن اصلی
منبع:برنا
۲ سال پیش
پیاز۵۰