موتورسیکلت هم کالای لوکس شد/افزایش قیمت موتور تا ۴۰۰ میلیون تومان

موتورسیکلت هم کالای لوکس شد/افزایش قیمت موتور تا ۴۰۰ میلیون تومان


عضو انجمن موتورسیکلت ایران گفت: استقبال زیاد از موتورسیکلت موجب شد تنوع تولید این کالا افزایش یابد و اکنون به بیش از ۱۵۰ نوع رسیده است.
اگهی سایت پیاز 50
به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابوالفضل حجازی افزود: تولید موتورسیکلت از زمانی که خودرو گران شد، رونق گرفت و موجب شد تنوع تولید این کالا در مقایسه با گذشته افزایش یابد، این افزایش تقاضا نیز باعث افزایش قیمت شد به نحوی که اکنون قیمت موتورسیکلت از 50 تا 400 میلیون تومان است؛ این افزایش قیمت باعث شد این محصول به عنوان کالای لوکس به شمار بیاید.
اگهی رایگان سایت پیاز50
وی گفت: در گذشته قیمت موتورسیکلت‌هایی که در ایران تولید می‌شد بین 3 تا 5 میلیون تومان بود به همین دلیل اصولاً جزو کالای سرمایه‌ای به شمار نمی‌رفت، اما اکنون جزو کالا‌های لوکس به شمار می‌رود. اکنون نحوه استفاده از موتورسیکلت هم در مقایسه با گذشته تغییر کرده و فرهنگ استفاده از آن در بین مردم جا افتاده است.
اگهی کار سایت پیاز50
حجازی ادامه داد: 15 کارخانه اکنون در کشور موتورسیکلت تولید می‌کنند که همین عامل باعث افزایش اشتغال زایی در صنعت موتورسیکلت شد.
اگهی خودرو سایت پیاز50
عضو انجمن موتورسیکلت ایران با بیان اینکه از ابتدای امسال 120 هزار موتورسیکلت شماره گذاری شده است، گفت: هم اکنون حدود 70 هزار موتورسیکلت در انبار موتورسیکلت سازان است که علت آن هم فرارسیدن فصل سرماست البته با آمدن بهمن و استقبال از بهار، فروش مجدد افزایش می‌یابد.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-17

لینک متن اصلی
منبع:تسنیم
۲ سال پیش
پیاز۵۰