معرفی موتورسیکلت پژو PM-۰۱؛ بازگشت شکوهمندانه

معرفی موتورسیکلت پژو PM-۰۱؛ بازگشت شکوهمندانه


بخش موتورسیکلت پژو پس از ۸ سال غیبت (عدم معرفی محصول جدید) با محصول زیبا و توانمند پژو PM-01 به مارکت موتورسیکلت بازگشته است.
اگهی سایت پیاز 50
موتورسیکلت پژو PM-01 قرار است در دو نسخه ۱۲۵ و ۳۰۰ سی سی به تولید برسد و طراحی پنل های بدنه آن از خودروهای جدید پژو نظیر ۳۰۸ و ۴۰۸ الهام گرفته شده است.
اگهی رایگان سایت پیاز50
در سال ۲۰۱۴ بخش مربوط به موتورسیکلت پژو، معرفی مدل های جدید را متوقف کرد و تمرکز خود را بر عرضه تنها دو یا سه مدل اسکوتر نظیر جانگو معطوف کرد. در اوایل سال ۲۰۱۸، پژو با همکاری ماهیندرا هند (از سال ۲۰۱۹ کمپانی ماهیندرا هند، مالک بخش موتورسیکلت پژو است)، کانسپت neo retro P2X را معرفی کرد که حاکی از قصد و اراده این شرکت برای بازگشت مجدد به بازار موتورسیکلت ها بود‌. اکنون در نمایشگاه EICMA 2022 ایتالیا، پژو از موتورسیکلت های جدید خود رونمایی کرده است؛ PM-01 125 و PM-01 300 دو مدل از آن ها محسوب می شوند.
اگهی کار سایت پیاز50
طراحی ظاهری و ابعاد طراحی ظاهری پژو PM-01 شما را کاملاً به یاد خودروهای این برند و به خصوص، ۳۰۸ و ۴۰۸ جدید می اندازد. خطوط شارپ در پنل های بدنه، احجام به کاررفته در بخش باک، شکل و شمایل ال ای دی های جلو و عقب با گرافیک سه خطی مشابه ۳۰۸ و ۳۰۰۸ و…، همه و همه مواردی هستند که شباهت بی چون و چرای زبان طراحی این موتورسیکلت به زبان طراحی این روزهای پژو در خودروهایش را به رخ می کشند. همچنین برای نخستین بار در موتورسیکلت های پژو از لوگوی جدید این برند، که پیش تر در هاچ‌بک ۳۰۸ و کراس کوپه ۴۰۸ دیده بودیم، برای PM-01 نیز استفاده شده است. در امتداد مخزن سوخت ۱۲.۵ لیتری این موتورسیکلت، زین آن در ارتفاع ۸۱ سانتی متری از سطح زمین قرار گرفته است. لاستیک جلو از نوع ۱۱۰/۷۰ R17 و عقب از نوع ۱۵۰/۶۰ R17 است. همچنین دیسک ترمز ۲۸۰ میلی متری در جلو و ۲۴۰ میلی متری در عقب، بدون در نظر گرفتن ظرفیت سیلندر در PM-01 به طور استاندارد لحاظ شده اند.
اگهی خودرو سایت پیاز50
مشخصات فنی موتورسیکلت PM-01 125 از یک پیشرانه به حجم ۱۲۴.۸ سی سی چهارزمانه تک سیلندر بهره می برد که ۱۴ اسب بخار قدرت در ۹۵۰۰ دور در دقیقه و ۱۱ نیوتن متر گشتاور در ۷۵۰۰ دور در دقیقه تولید می کند و با مخزن سوخت پر، ۱۵۲ کیلوگرم وزن دارد، اما نوع PM-01 300 دارای یک موتور ۲۹۲.۴ سی سی چهارزمانه تک سیلندر با قدرت ۲۹ اسب بخار در ۹۰۰۰ دور در دقیقه و ۲۴.۵ نیوتن متر گشتاور در ۷۰۰۰ دور در دقیقه برای وزن ۱۶۲ کیلوگرم (باک سوخت پر) است. موتورسیکلت پژو PM-01 هر دو مدل دارای سیستم تعلیق عقب با کمک فنر مرکزی بازویی هستند و مدل پژو PM-01 300 دارای ویژگی انحصاری دوشاخه جلو معکوس و ABS دوگانه است. امکانات رفاهی موتورسیکلت پژو PM-01 چراغ های ال ای دی جلو و عقب، مخزن ۱۲.۵ لیتری سوخت، کلاستر تمام دیجیتالی، ترمز ABS و… بخشی از امکانات ایمنی و رفاهی پژو PM-01 محسوب می شوند. زمان عرضه پژو PM-01 در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ با قیمت هایی رقابتی به بازار عرضه خواهد شد.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-17

لینک متن اصلی
منبع:اسب بخار
۲ سال پیش
پیاز۵۰