طرح جایگزینى موتورسیکلت هاى برقى به کجا رسید؟

طرح جایگزینى موتورسیکلت هاى برقى به کجا رسید؟


نایب رییس شوراى شهر تهران گفت:مدیریت شهرى باید با سوپسید و اقدامات تسهیلاتی زمینه را براى استفاده از موتور سیکلت برقی فراهم کند.
اگهی سایت پیاز 50
پرویز سرورى رییس شوراى عالی استان‌ها و نایب رییس شوراى شهر تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به موتورسیکلت هاى داخل شهر تهران اظهار کرد: یکی از معضلات اصلی تهرانحضور موتورسیکلت‌ها است و عموما کسانی که از این وسیله استفاده مى‌کنند، قشر محروم جامعه هستند.
اگهی رایگان سایت پیاز50
وی ادامه داد: در رابطه با موتورسیکلت‌های برقی به تازگی جلسه ویژه‌ای برگزار شده است، موتورسیکلت هاى برقى، موتور‌های پاکهستند، اما مشکل اساسی دارند و آن هم قیمتش است، یعنی حدود ٤٠ درصد قیمت مترو، قیمت باتری است که این موضوع برای افرادشاغل مشکل است همچنین عمر موتورسیکلت هاى برقى فقط هم ٥ سال است.
اگهی کار سایت پیاز50
نایب رییس شوراى شهر تهران بیان کرد: این موتورهاى برقى به نفع کسانی که با موتور کار می‌کنند نیست، مدیریت شهرى باید باسوپسید و اقدامات تسهیلاتی زمینه را براى استفاده از موتور سیکلت برقی فراهم کند.
اگهی خودرو سایت پیاز50
سرورى درباره ورود اسکوتربرقی به پایتخت بیان کرد: در دوره چهارم این موضوع مطرح شد، اما متاسفانه هزینه‌های آن بسیار بالاست ونگرانى ما را رفع نمی‌کند. پیشتر، اصغر قائمی عضو کمیسیون حمل و نقل شوراى شهر تهران گفته بود که وظیفه ذاتی شورای شهر این است که پیگیر تمامی مسائل شهر باشد، اما شهرداری تهران و مسئولان اجرایی باید قول اجرای طرح مونورسیکلت هاى برقی را دهند؛ ما در شورای شهر درقالب طرح و نظارت‌های میدانی پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم و گزارش آن را به مردم خواهیم داد.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-17

لینک متن اصلی
منبع:خبرگزاران جوان
۲ سال پیش
پیاز۵۰