نتایج قرعه‌کشی ایران‌خودرو اعلام شد؟

نتایج قرعه‌کشی ایران‌خودرو اعلام شد؟


فهرست منتخبین قرعه‌کشی، حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.
اگهی سایت پیاز 50
به نقل از باشگاه خبرنگاران، ۱۹ آبان ماه ایران خودرو هشتمین مرحله از فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات یک ساله خود را که ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (ویژه مادران) و چهارمین فروش فوق‌العاده و پیش فروش یک ساله محصولات را در قالب طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده آغاز کرد.
اگهی رایگان سایت پیاز50
در این مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در هر سه قالب (عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودرو‌های فرسوده) دو محصول سورن پلاس و پژو پارس سفارشی‌ای ال ایکس را عرضه کرده است.
اگهی کار سایت پیاز50
با اتمام فرصت ثبت نام که به مدت ۴ روز تعیین شده بود، روز گذشته چهارشنبه ۲۵ آبان ماه مراسم قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار شد.
اگهی خودرو سایت پیاز50
فهرست منتخبین قرعه‌کشی، حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد و منتخبان ظرف مدت سه روز فرصت خواهند داشت وجه تمام خودرو در طرح فروش فوق‌العاده و مبلغ علی‌الحساب در طرح پیش فروش یک ساله را از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات واریز کنند، درصورت عدم واریز مبالغ ثبت‌نام متقاضی کم لم یکن تلقی می‌شود. در مرحله پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو نیز ۵ محصول شامل تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک، دنا پلاس توربو دستی ۶ سرعته با فرمان برقی، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و رانا پلاس عرضه شده است.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-19

لینک متن اصلی
منبع:تجارت نیوز
یک سال پیش
پیاز۵۰