افزایش چشمگیر قیمت موتورسیکلت مردم توان خرید موتور هم ندارند!

افزایش چشمگیر قیمت موتورسیکلت مردم توان خرید موتور هم ندارند!


به نظر می‌رسد بعد از مسئله خرید خودرو که بسیاری توان آن را ندارند حال با افزایش چشمگیر قیمت موتورسیکلت ، مردم دیگر توان خرید موتور هم ندارند! یکی از اعضای انجمن موتورسیکلت در مصاجبه با خبرآنلاین گفته اکنون قیمت موتورسیکلت بین 50 تا 400 میلیون تومان است و این نرخ یعنی موتورسیکلت هم در شمار کالاهای لوکس قرار گرفته است.
اگهی سایت پیاز 50
افزایش چشمگیر قیمت موتورسیکلت ابوالفضل حجازی گفت: «تولید موتورسیکلت از زمانی که خودرو گران شد، رونق گرفت و موجب شد تنوع تولید این کالا در مقایسه با گذشته افزایش یابد، این افزایش تقاضا نیز باعث افزایش قیمت شد به نحوی که اکنون قیمت موتورسیکلت از ۵۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان است؛ این افزایش قیمت باعث شد این محصول به عنوان کالای لوکس به شمار بیاید».
اگهی رایگان سایت پیاز50
وی گفت: در گذشته قیمت موتورسیکلت‌هایی که در ایران تولید می‌شد بین ۳ تا ۵ میلیون تومان بود به همین دلیل اصولاً جزو کالای سرمایه‌ای به شمار نمی‌رفت، اما اکنون جزو کالاهای لوکس به شمار می‌رود. اکنون نحوه استفاده از موتورسیکلت هم در مقایسه با گذشته تغییر کرده و فرهنگ استفاده از آن در بین مردم جا افتاده است. افزایش چشمگیر قیمت موتورسیکلت ؛ مردم توان خرید موتور هم ندارند! حجازی ادامه داد: «۱۵ کارخانه اکنون در کشور موتورسیکلت تولید می‌کنند که همین عامل باعث افزایش اشتغال زایی در صنعت موتورسیکلت شد.»
اگهی کار سایت پیاز50
عضو انجمن موتورسیکلت ایران با بیان اینکه از ابتدای امسال ۱۲۰ هزار موتورسیکلت شماره گذاری شده است، گفت:
اگهی خودرو سایت پیاز50
«هم اکنون حدود ۷۰ هزار موتورسیکلت در انبار موتورسیکلت سازان است که علت آن هم فرارسیدن فصل سرماست البته با آمدن بهمن و استقبال از بهار، فروش مجدد افزایش می‌یابد».
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-19

لینک متن اصلی
منبع:زندگی با تکنلوژی
۲ سال پیش
پیاز۵۰