تسلا بیش از ۳۰۰ هزار خودروی خود را به علت نقص فنی فراخواند

تسلا بیش از ۳۰۰ هزار خودروی خود را به علت نقص فنی فراخواند


به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، رسانه‌ها با استناد به یک پرونده اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا (NHTSA) که روز شنبه علنی شد، گزارش دادند که شرکت تسلا، تولیدکننده خودروهای الکتریکی ایلان ماسک، حدود 321000 خودرو را در این کشور به دلیل نقص احتمالی چراغ‌های عقب فراخوانده است.
اگهی سایت پیاز 50
بر اساس این سند، تاکنون گزارشی مبنی بر تصادف یا صدمات ناشی از این موضوع گزارش نشده است، اما تسلا چندین شکایت مشتری مبنی بر کار نکردن چراغ های عقب خودرو دریافت کرده است. طبق گزارش ها، این شرکت تصمیم گرفت برای رفع این مشکل یک به روز رسانی به صورت بی سیم ارائه کند.
اگهی رایگان سایت پیاز50
این فراخوان بر خودروهای مدل 3 تسلا ساخت 2023 و مدل Y ساخت 2020-2023 تأثیر خواهد گذاشت. پیش از این در هفته جاری میلادی، تسلا حدود 30000 خودروی مدل X را به دلیل مشکل احتمالی کیسه هوای کناری سرنشین جلو فراخواند که ممکن است به‌طور نامناسب عمل کند.
اگهی کار سایت پیاز50
این خبر باعث شد سهام تسلا در روز جمعه نزدیک به 3 درصد سقوط کند و به پایین ترین سطح خود در نزدیک به دو سال گذشته برسد. پیش از این نیز حدود 40000 خودروی مدل S و X را به دلیل نقص در سیستم فرمان برقی فراخوان کرده بود.
اگهی خودرو سایت پیاز50
داده‌های اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا نشان می‌دهد که تسلا تا کنون 19 فراخوان خودرو در سال 2022 را گزارش کرده است که بر حدود 3.7 میلیون خودرو تأثیر گذاشته است.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-21

لینک متن اصلی
منبع:تسنیم
۲ سال پیش
پیاز۵۰