امضای ۶۲ هزار میلیارد تومان قرارداد برای ساخت نهضت ملی مسکن

امضای ۶۲ هزار میلیارد تومان قرارداد برای ساخت نهضت ملی مسکن


به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید احسان خاندوزی درباره اقدامات انجام شده توسط بانک‌های کشور برای تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن اظهار کرد: بخشی از بانک‌های کشور به تعهدات خود عمل نکردند که امیدواریم با اهرم‌های نظارتی بانک مرکزی این اتفاق هم رخ دهد.
اگهی سایت پیاز 50
وی افزود: بخشی از بانک‌ها بویژه بانک‌‌هایی که در بخش مسکن موثر هستند عملکرد بسیار قابل دفاعی داشته‌اند. در همین راستا 425 هزار واحد به بانک‌ها در حوزه مسکن معرفی شده که از این تعداد توسط بانک مسکن که مهمترین اهرم شبکه بانکی در تامین مالی مسکن است 185 هزار واحد به مرحله عقد قرار داد رسیده و 15 هزار واحد نیز در شرف عقد قرارداد است.
اگهی رایگان سایت پیاز50
وی ادامه داد: طی روزهای آینده امضای قرارداد این واحدها نیز صورت می‌گیرد. جمع این موارد حدود 200 هزار واحد مسکونی می‌شود که نشان می‌دهد این تعداد واحد در بانک مسکن به مرحله امضای قرارداد رسیده است.
اگهی کار سایت پیاز50
وزیر اقتصاد گفت: تقریبا 62 هزار میلیارد تومان مبلغ قراردادهایی است که از سمت بانک مسکن در این زمینه امضا شده و می‌توان گفت که بانک مسکن قریب به 100 درصد تکالیف خود را عملیاتی کرده و ما کمتر پرونده تسهیلات مسکنی داریم (درحد انگشت شمار) که مدارکش تکمیل شده و آورده متقاضی انجام شده باشد اما بانک مسکن تامین مالی آن را انجام نداده باشد.
اگهی خودرو سایت پیاز50
خاندوزی تصریح کرد: سایر بانک‌ها در این زمینه عقب افتادگی دارند که امیدواریم که همانطور که بانک مسکن تلاش می‌کند که به 100 درصد هدف و تعهدات خود عمل کند سایر بانک‌ها نیز در مورد تامین مالی این بخش که مهمترین جزو زندگی بسیاری از افراد است و بیش از یک سوم هزینه خانوارها را در بر می‌گیرد، به تعهدات عمل کنند و شاهد خبرهای خوبی در پایان سال جاری باشیم.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-23

لینک متن اصلی
منبع:تسنیم
۲ سال پیش
پیاز۵۰