قیمت خودرو امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ به همراه لیست قیمت خودرو های داخلی و خارجی

قیمت خودرو امروز ۵ آذر ۱۴۰۱ به همراه لیست قیمت خودرو های داخلی و خارجی


قیمت خودرو صفر داخلی امروز شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ در بازار ایران به شرح زیر است: پراید ۱۱۱ به قیمت ۲۱۲ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز با قیمت ۳۹۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. دنا پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ هم‌اکنون در قیمت ۵۸۳ میلیون تومان در بازار کشور موجود است. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز به ۴۳۵ میلیون تومان رسید.
اگهی سایت پیاز 50
قیمت روز پرطرفدارترین خودروهای داخلی با توجه به نوسانات قیمت ارز، صحبت‌های وزرات صمت و اخبار بازار خودرو، قیمت خودرو امروز هم با تغییراتی مواجه بود. لیست قیمت روز خودروهای داخلی را در جدول زیر می‌بینید:
اگهی رایگان سایت پیاز50
قیمت روز پرطرفدارترین خودروهای خارجی همان‌طور که می‌دانید،‌ خودروهای خارجی هم از نوسانات قیمت ارز و تصمیماتی که در دنیای خودرو گرفته می‌شود، در امان نیستند. لیست قیمت روز خودرهای خارجی در ایران را در جدول زیر ببینید:
اگهی کار سایت پیاز50
پیش بینی وضعیت قیمت و بازار معاملات خودرو در روز های آینده با توجه به وضعیت فعلی بازار و صحبت‌هایی که درباره آینده بازار خودرو در ایران شده است، پیش‌بینی می‌شود قیمت خودرو در روز های آینده با شیب نسبی رو به افزایش باشد. جهت مشاهده کامل لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی میتوانید به صفحه لیست قیمت خودرو وب سایت کارنامه به مراجعه نمایید.
اگهی خودرو سایت پیاز50
آگهی های خرید و فروش خودرو های داخلی چناچه قصد خرید خودرو های داخلی را دارید میتوانید با مراجعه به بخش بازار خودرو وب سایت کارنامه به نشانی اینترنتی https://karnameh.com/buy-used-cars لیست کاملی از آگهی های انواع خودرو های داخلی مشاهده کنید. مشاهده لیست قیمت و آگهی های خرید و فروش پژو 206 تیپ 5 در سایت کارنامه منبع : لیست قیمت خودرو سایت کارنامه
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-27

لینک متن اصلی
منبع:خبر انلاین
۲ سال پیش
پیاز۵۰