ثبت بیشترین رشد تولید خودرو در جهان برای ایران

ثبت بیشترین رشد تولید خودرو در جهان برای ایران


به گزارش خبرگزاری تسنیم، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارتقای جایگاه ایران در میان خودروسازان جهانی و افزایش تیراژ تولید ایران خودرو را به فال نیک می‌گیریم، گفت: ایران خودرو قادر به افزایش تیراژ و ارتقای کیفیت برای پاسخ‌گویی به نیاز بازار داخل و حتی صادرات به کشورهای منطقه است.
اگهی سایت پیاز 50
رضا تقی‌پور انوری در خصوص ارزیابی انجمن تولیدکنندگان خودروی اروپا که بیانگر صعود سه پله‌ای خودروسازان ایرانی با عنوان بهترین عملکرد در رشد تولید در مقایسه با سال گذشته و کسب جایگاه دهمی برای صنعت خودروی ایران در میان 10 خودروساز برتر جهانی است، اظهار داشت: ایران از لحاظ زیرساخت‌ها و قابلیت‌های تولید خودرو در کشور از امکانات بسیاری برخوردار است و التهاب بازار خودرو در برخی از مقاطع به معنای فقدان ظرفیت و یا قابلیت تولید خودرو نیست.
اگهی رایگان سایت پیاز50
وی با توجه به تیراژ 400 هزار دستگاهی تولید در ایران خودرو از ابتدای امسال تا اوایل آذر ماه که نزدیک به مجموع تیراژ این خودروساز در سال گذشته است و تاثیر تولید عبور مستقیم این شرکت بر ارتقای جایگاه ایران در صنعت خودروسازی جهان تصریح کرد: این ارزیابی بیانگر حضور فعال و جدی ایران خودرو در عرصه تولید و عزم و اراده مدیران این خودروسازی بر تامین تقاضای بازار داخلی است.
اگهی کار سایت پیاز50
نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلام‌شهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: پیروی از سیاست تولید عبور مستقیم در ایران خودرو و رشد تیراژ تولید این خودروسازی نشان می‌دهد، ایران خودرو قادر به افزایش تیراژ و ارتقای کیفیت برای پاسخگویی به نیاز بازار داخل و حتی صادرات به کشورهای منطقه است.
اگهی خودرو سایت پیاز50
تقی‌‌پور انوری در پایان با بیان این‌که ارتقای جایگاه ایران در میان خودروسازان جهانی و افزایش تیراژ تولید ایران خودرو را به فال نیک می‌گیریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم اتخاذ تصمیم‌ها در جهت پیشبرد هر چه سریع‌تر برنامه‌ها باشد همان طور که وزیر صمت در جریان رای اعتماد در مجلس وعده دادند تا در کوتاه مدت تامین بازار داخلی و صادرات محقق شود. در این مسیر چالش‌ها می‌بایست پیش‌بینی و شناسایی شوند و راهکارهای اساسی برای رفع آنها اندیشیده شود.
اگهی مسکن سایت پیاز50

تاریخ انتشار این پست : 2022-11-28

لینک متن اصلی
منبع:تسنیم
۲ سال پیش
پیاز۵۰