عرضه قطعات آپشن محصولات ایران‌خودرو در جمعه‌های آپکویی

عرضه قطعات آپشن محصولات ایران‌خودرو در جمعه‌های آپکویی


مدیرعامل شرکت آپکو اعلام کرد: دارندگان محصولات ایران خودرو می‌توانند در جشنواره جمعه‌های آپشن آپکو، قطعات و تجهیزات مورد نیاز محصولات خود را با استاندارد و کیفیت مناسب با تخفیف خریداری کنند. به گزارش بازار به نقل از ایران خودرو، امیر خلج اسعدی با بیان این مطلب اظهار کرد: برای ایجاد دسترسی راحت مشتریان به قطعات آپشنال، جشنواره جمعه‌های آپکویی اجرا می‌شود.

قطعات ماشین

وی ادامه داد: در جمعه‌های آپکو، امکان خرید قطعات ایمنی، تجهیزات و آپشن‌های مورد نیاز محصولات ایران خودرو با گارانتی و تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی فراهم شده است. خلج اسعدی به توسعه شبکه شرکت آپکو در خارج از گروه صنعتی ایران‌خودرو اشاره کرد و گفت: با تمهیدات صورت گرفته در سطح شهر تهران، در کنار نمایندگی‌های مرکزی ایران خودرو، چهار مرکز که دارای استانداردهای شرکت آپکو هستند به ارایه خدمات آپشنال به محصولات ایران خودرو اقدام می‌کنند و طرح‌هایی برای توسعه شبکه فروشگاه‌های آپکو در سطح کشور داریم.

قطعات خودرو

مدیرعامل آپکو از اجرای طرح‌های توسعه شبکه فروشگاه‌های آپکو در سطح کشور خبر داد و گفت: در کنار قطعات و تجهیزات ایمنی و آپشن با حفظ گارانتی خودرو، سرامیک رنگ بدنه محصولات ایران خودرو با آخرین فناوری و تجهیزات پیشرفته انجام می‌شود که این پوشش علاوه بر زیبایی سبب مقاومت خودرو در برابر نور، لکه‌های آب و ساییدگی است، این خدمت آپکو با گارانتی سه ساله به مشتریان عرضه می‌شود.

اگهی قطعات ماشین و خودرو

گفتنی است، جمعه‌های آپکو در دو جمعه هر ماه برگزار می‌شود که در هر جمعه دارندگان محصولات پس از اعلام فراخوان در این جشنواره شرکت می‌کنند. در آذرماه دارندگان دو محصول هایما و تارا در جشنواره آپشن شرکت کردند. در حاشیه این جشنواره نسیم راشدی قهرمان رالی کشور با محصول پژو ۲۰۶ حرکات نمایشی انجام داد که مورد استقبال شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

تاریخ انتشار این پست : 2022-12-26

لینک متن اصلی
منبع:بازار
یک سال پیش
پیاز۵۰