کدام خودروها در پیش فروش ایران خودرو عرضه می‌شوند؟

کدام خودروها در پیش فروش ایران خودرو عرضه می‌شوند؟


به گزار تجارت‌نیوز، جزئیات لیست خودروهایی که قرار است در پیش فروش ویژه ایران خودرو عرضه شود را در ادامه بخوانید.خودروهای عرضه شده در پیش فروش بزرگ ایران خودرو مشخص شدند برخی از منابع خبر از نهایی شدن خودروهای ارائه شده در بزرگترین پیش فروش محصولات ایران خودرو می دهند. بنا به این اطلاعات خودروهای خانواده رانا پلاس، سورن پلاس و دنا پلاس توربوشارژ جز این خودروها هستند. احتمال اضافه شدن دو محصول از خانواده پارس نیز به این بخشنامه وجود دارد. زمان تحویل این خودروها در بازه های چهار ماه تا یک سال می باشد. تمامی محدودیت های قبلی نیز در این بخشنامه اعمال خواهد گردید و شیوه فروش بر حسب قرعه کشی می باشد. اطلاعات تکمیلی در صورت صدور مجوز به زودی منتشر خواهد شد.

قیمت خوردو

ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر بزرگترین طرح فروش خود را با شرایط جدید برگزار می‌کند. شرکت خودورسازی ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، قصد برگزاری بزرگترین پیش‌فروش تاریخ خود را دارد. این شرکت در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است: با عنایت به فرارسیدن دهه مبارک فجر، شرکت ایران خودرو در نظر دارد تعداد قابل توجهی از محصولات خود را به روش پیش‌فروش ویژه متقاضیان عادی، قانون جوانی جمعیت و جایگزینی خودرو‌های فرسوده عرضه نماید. متقاضیان گرامی ضمن حصول اطمینان از احراز شرایط عمومی ثبت‌نام می‌بایست نسبت به افتتاح حساب وکالتی نزد بانک‌های عامل که معرفی خواهد شد اقدام نموده و به میزان مبلغی که در بخشنامه تعیین می‌گردد، موجودی حساب وکالتی خود را تکمیل نمایند. شایان ذکر است افتتاح حساب وکالتی صرفا مختص به متقاضیان عادی بوده و شامل متقاضیان قانون جوانی جمعیت و جایگزینی خودرو‌های فرسوده نمی‌باشد. با توجه به اطلاعیه این شرکت خودروسازی، متقاضیانی که قصد شرکت در طرح فروش بعدی ایران‌خودرو را دارند، باید پیش از ثبت‌نام تمام یا بخشی از مبلغ خودرو را در اختیار داشته و در حساب وکالتی خود سپرده‌گذاری کرده باشند. این مبلغ در طول مدت ثبت‌نام و قرعه‌کشی در حساب وکالتی افراد مسدود می‌شود و پس از اتمام فرآیند قرعه‌کشی وجه بلوکه شده افرادی که پذیرفته نشده‌اند، آزاد خواهد شد.

فروش ماشین

روابط عمومی شرکت ایران‌خودرو به اطلاع می‌رسانیم بخشنامه طرح جدید پیش فروش ایران خودرو همراه با جزئیات نحوه شرکت در این طرح و خودروهایی که عرضه خواهد شد، امروز و تا ساعاتی دیگر در سایت این شرکت منتشر می‌شود. بخشنامه طرح جدید فروش ایران خودرو را می‌توانید پس از انتشار در نشانی اینترنتی زیر مشاهده کنید. لیست بخشنامه‌های شرکت ایران خودرو ایران خودرو اعلام کرده است که این طرح فروش خودرو همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر، آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب وکالتی خود نزد بانک‌های عاملی که معرفی می‌شوند و سپرده‌گذاری مبلغ اعلام شده در این حساب، پس از شروع مهلت ثبت‌نام، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

تاریخ انتشار این پست : 2023-01-29

لینک متن اصلی
منبع:تجارت نیوز
یک سال پیش
پیاز۵۰