نهضت ملی مسکن شتاب گرفت

نهضت ملی مسکن شتاب گرفت


مدیرعامل بانک مسکن از امضای قرارداد ۲۷۰ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: این طرح در بانک تخصصی بخش مسکن با شتاب مناسبی در حال پیگیری است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، عباس حسینی با بیان اینکه تا نیمه مردادماه سال جاری قرارداد 270 هزار و 145 واحد مسکونی امضا شده است، اظهار کرد: اجرای طرح نهضت ملی مسکن در ابعاد مختلف از جمله تامین مالی، تامین زمین و رسیدگی به پرونده متقاضیان در حال انجام است. وی ادامه داد: سازمان‌های مختلف در این حوزه با همکاری یکدیگر در حال تلاشند تا دولت به وعده شفاف خود در حوزه خانه‌دار کردن قشر متوسط و کمتربرخوردار جامعه عمل کند.

مسکن

مدیرعامل بانک مسکن افزود: طرح نهضت ملی مسکن در بانک توسعه‌ای و تخصصی مسکن با شتاب مناسبی در حال پیگیری است و عمده کار تسهیلاتی بانک نیز مربوط به همین طرح است. در همین راستا، قرارداد 32 هزار و 820 پروژه ذیل طرح نهضت ملی مسکن منعقد شده که بانک طی آن متعهد به پرداخت 920 هزار و 483 میلیارد ریال شده است.

فروش مسکن

حسینی تصریح کرد: بانک مسکن تاکنون از محل آورده متقاضیان و منابع خود، مبلغ 795 هزار و 986 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که با توجه به اینکه پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن به طور مرحله‌ای و همراه با پیشرفت پروژه‌ها انجام می‌پذیرد با تکمیل مراحل بعدی میزان مبلغ تعهدی بانک نیز پرداخت خواهد شد.

تاریخ انتشار این پست : 2023-08-14

لینک متن اصلی
منبع:خبرگزاری تسنیم
۹ ماه پیش
پیاز۵۰