۲۰ تا ۲۳ هزار واحد مسکن مهر تا پایان امسال در پردیس به بهره‌برداری می‌رسد

۲۰ تا ۲۳ هزار واحد مسکن مهر تا پایان امسال در پردیس به بهره‌برداری می‌رسد


تهران- ایرنا- سرپرست شرکت عمران پردیس با اشاره به وجود ۲۹ هزار و ۸۴۱ واحد در قالب مسکن مهر در این شهر، گفت: ۲۰ تا ۲۳ هزار واحد از این تعداد در صورت تخصیص اعتبارات لازم از سوی صندوق ملی مسکن تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد. «خلیل محبت‌خواه» در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار اقتصادی ایرنا با بیان اینکه ساخت مسکن مهر در شهر جدید پردیس از سال ۹۰ شروع شده است، افزود: از حدود ۸۴ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس، نزدیک به ۲۹ هزار و ۸۴۱ واحد باقی مانده که از این تعداد ۱۰ هزار واحد هم اکنون در حال آماده سازی است تا هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

فروش مسکن

وی اضافه‌کرد: بقیه واحدها نیز که از ۵۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، طبق برنامه ریزی های انجام شده و با تخصیص اعتبار از سوی صندوق ملی مسکن، تا پایان امسال به بهره برداری رسیده و تحویل متقاضیان می‌شود.

اگهی اپارتمان

محبت خواه با بیان اینکه پنج تا ۶هزار واحد دیگر نیز که زیر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند در سال آینده عملیات اجرایی آنها به پایان خواهد رسید، تصریح‌کرد: با توجه به وجود طرح‌های مسکن مهر، هیچ طرح و پروژه‌ای در قالب نهضت ملی مسکن در شهر جدید پردیس نداریم و اولویت ما به پایان رساندن این طرح است.

تاریخ انتشار این پست : 2023-08-17

لینک متن اصلی
منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی
۹ ماه پیش
پیاز۵۰